XI Powiatowy Konkurs Plastyczny rozstrzygnięty!
„My znaczy więcej niż Ja i Ty” to projekt grantowy realizowany w Szkole Podstawowej nr 2 z oddziałami integracyjnymi w Zelowie w ramach X edycji Programu „Działaj Lokalnie 2017” od X do XII 2017 roku. Pierwszym naszym działaniem było zorganizowanie i przeprowadzenie XI Powiatowego Konkursu Plastycznego: „Integracja Ty i Ja”.
Konkurs ogłoszony został 9 października 2017 r. a termin nadsyłania prac upłynął 3 listopada 2017 r.
9 listopada 2017 r. komisja w składzie:
- Kierownik Referatu Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia – Pani Małgorzata Gajda
- Dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Zelów – Pani Barbara Berlińska
- Emerytowana nauczycielka plastyki - Pani Joanna Samborska
dokonała oceny prac w każdej z pięciu kategorii.
- kategoria I – klasy 0-I;
- kategoria II – klasy II-III;
- kategoria III – klasy IV-VII;
- kategoria IV – klasy gimnazjalne i ponadgimnazjalne;
- kategoria V - dzieci z niepełnosprawnością intelektualną.
Nagrodzone prace zostaną wyeksponowane w naszej szkole w ramach obchodów Dnia Osób Niepełnosprawnych. Natomiast wszystkie nadesłane prace zostaną umieszczone w kalendarzu na 2018 rok.
Oto lista zwycięzców konkursu:
Kategoria I klasy 0 – I
I miejsce
- Martyna Rogut - Przedszkole Samorządowe nr 1w Zelowie
II miejsce
- Martyna Stępnik - SP nr 1 w Zelowie
- Maja Żurman - SP nr 1 w Zelowie
- Natalia Baranowska – SP w Wygiełzowie
III miejsce
- Kamil Wiewiórowski - SP nr 1 w Zelowie
- Natalia Lis - SP nr 4 w Zelowie
- Pola Oremus - SP nr 8 w Bełchatowie
Wyróżnienia
- Dominik Bachorski - SP nr 4 w Zelowie
- Jakub Pospiszył - SP nr 2 w Zelowie
- Julia Tomaszczyk - SP nr 4 w Zelowie
- Maja Światłowska - Przedszkole Samorządowe nr 1 w Zelowie
- Natasza Wojajczyk - SP nr 2 w Zelowie
Kategoria II - klasy II-III
I miejsce
- Kacper Tomaszczyk - SP nr 4 w Zelowie
II miejsce
- Marta Macek - SP nr 4 w Zelowie
- Oskar Żyszkiewicz - SP nr 4 w Zelowie
III miejsce
- Emil Sujecki - SP nr 2 w Zelowie
- Hanna Kruk - SP nr 2 w Zelowie
Wyróżnienia
- Maksymilian Wrona - SP nr 2 w Zelowie
- Martyna Zamolska - SP w Wygiełzowie
- Michalina Rosiak - SP nr 2 w Zelowie
- Sandra Rataj - SP w Wygiełzowie
- Maja Plucińska - SP nr 2 w Zelowie
- Jewgienij Zaklickij - SP nr 1 w Bełchatowie
Kategoria III - klasy IV-VII
I miejsce
- Zofia Tarka - SP w Wygiełzowie
II miejsce
- Wiktoria Wilczek - SP nr 2 w Zelowie
- Aneta Paziewicz - SP nr 2 w Zelowie
- Szymon Gwizdała - SP nr 4 w Zelowie
III miejsce
- Zuzanna Kopka - SP w Kociszewie
- Kacper Gral - SP w Wygiełzowie
Wyróżnienia
- Alicja Wartalska - SP w Kociszewie
- Mateusz Trojanowski - SP nr 4 w Zelowie
- Julia Stępień - SP nr 8 w Bełchatowie
- Klaudia Szczepańska - SP w Wygiełzowie
Kategoria IV – klasy gimnazjalne i ponadgimnazjalne
I miejsce
- Sandra Krasowiak - SZSO nr 2 w Bełchatowie
II miejsce
- Nikola Makarewicz - SZSO nr 2 w Bełchatowie
III miejsce
- Wiktoria Janowska - ZSO Zelów
Kategoria V – dzieci z niepełnosprawnością intelektualną
I miejsce
- Piotr Pawłowski - SZSO nr 2 w Bełchatowie
II miejsce
- Dominik Pruś - SPON Zelów
- Kamil Krawczyk - SP nr 1 w Bełchatowie
III miejsce
- Marek Nowaczyk - SPON Zelów
- Przemysław Bartosiak - SP nr 2 w Zelowie
Wyróżnienia
- Maria Czubkowska - SP nr 4 w Zelowie
- Marcel Kieraś - Przedszkole Samorządowe nr 1 w Zelowie
- Andrzej Leder - SPON Zelów
Serdecznie dziękujemy uczestnikom za liczny udział w konkursie. Wręczenie nagród odbędzie się 14 grudnia 2017 roku w Domu Kultury w Zelowie.
Zwycięzcom Gratulujemy !
Źródło: SP nr 2 w Zelowie