Stowarzyszenie Dobroczynne „RAZEM” we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce ogłasza Lokalny Konkurs Grantowy w ramach programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Działaj Lokalnie”.

            W Lokalnym Konkursie Grantowym „Działaj Lokalnie 2022” wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego i które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych oraz poprawie jakości życia. Program skierowany jest do organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.

W Konkursie mogą wziąć udział organizacje, instytucje oraz grupy, które mają siedzibę i działają na terenie gmin:  Buczek, Dobroń, Drużbice, Łask, Sędziejowice, Szczerców, Zelów.

Termin naboru wniosków: 18.04.2022 r. – 23.05.2022 r.

  • Czas trwania projektu: 3-6 miesięcy
  • Maksymalna kwota dotacji do 6.000 zł

Spotkanie informacyjne dla wnioskodawców programu „Działaj Lokalnie” odbędzie się 21 kwietnia 2022 r. o godz. 14.00 w Domu Kultury w Zelowie, ul. Kościuszki 74.

Zachęcamy do udziału w spotkaniu szkoleniowo-informacyjnym oraz do korzystania z konsultacji indywidualnych (przed złożeniem wniosku), prowadzonych przez Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie Dobroczynne „RAZEM” po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Obowiązkowo w konsultacjach lub szkoleniu informacyjnym muszą wziąć udział przedstawiciele organizacji lub grup nieformalnych, które po raz pierwszy wnioskują do programu Działaj Lokalnie.

Szczegółowe informacje zawarte są w Regulaminie Lokalnego Konkursu Grantowego „Działaj Lokalnie 2022”.

Wnioski mogą być składane wyłącznie za pośrednictwem generatora wniosków dostępnego pod adresem: http://system.dzialajlokalnie.pl/, który aktywny będzie od 18 kwietnia 2022 r. do 23 maja 2022 r. do godz. 23:59.

Zarząd Stowarzyszenia Dobroczynnego „RAZEM”

Do pobrania:

Regulamin Konkursu „Działaj Lokalnie 2022”

 

 

Licznik odwiedzin

DziśDziś5
WczorajWczoraj187
W tygodniuW tygodniu192
W miesiącuW miesiącu867
ŁącznieŁącznie1232278