Już 15 maja br. w Stowarzyszeniu Dobroczynnym "Razem" rusza IX edycja Programu DZIAŁAJ LOKALNIE. W konkursie mogą wziąć udział te organizacje i instytucje oraz grupy, które działają na terenie gmin: Drużbice, Kluki, Rusiec, Szczerców, Zelów, Biała, Czarnożyły, Mokrsko, Konopnica, Osjaków, Ostrówek, Pątnów, Skomlin, Wieluń, Wierzchlas, Buczek, Łask, Sędziejowice, Widawa, Wodzierady, Dłutów, Dobroń. W IX edycji Programu „Działaj Lokalnie” wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego i które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia. W rezultacie podejmowane działania mają przyczyniać się do budowania lokalnego kapitału społecznego. Program jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej. W ramach konkursu przewidywane jest przyznanie dotacji na 3-6 miesięczne projekty w okresie między 1 lipca 2015 r., a 31 grudnia 2015 r.

W ramach programu można pozyskać granty do 6000,00zł na projekty mające na celu pobudzanie lokalnej aktywności. A łączna pula przeznaczona na granty wynosi: 41 800 zł.
Wnioski są przyjmowanie za pośrednictwem generatora wniosków dostępnego pod adresem: http://system.dzialajlokalnie.pl/ , który dostępny będzie od 15 maja 2015 r.

Jeśli potrzebujesz pomocy, konsultacji w wypełnieniu wniosku - skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do udziału w Programie!

Do pobrania:
Regulamin

 

Licznik odwiedzin

DziśDziś76
WczorajWczoraj155
W tygodniuW tygodniu76
W miesiącuW miesiącu558
ŁącznieŁącznie1249886