W IX edycji Programu „Działaj Lokalnie” wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego i które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia. W rezultacie podejmowane działania mają przyczyniać się do budowania lokalnego kapitału społecznego. Program jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.

W ramach konkursu przewidywane jest przyznanie dotacji na 3-6 miesięczne projekty w okresie między 1 lipca 2015 r., a 31 grudnia 2015 r.


W konkursie mogą wziąć udział te organizacje i instytucje oraz grupy, które działają na terenie gmin: Drużbice, Kluki, Rusiec, Szczerców, Zelów, Biała, Czarnożyły, Mokrsko, Konopnica, Osjaków, Ostrówek, Pątnów, Skomlin, Wieluń, Wierzchlas, Buczek, Łask, Sędziejowice, Widawa, Wodzierady, Dłutów, Dobroń.

W ramach programu można pozyskać granty do 6000,00 zł na projekty mające na celu pobudzanie lokalnej aktywności. A łączna pula przeznaczona na granty wynosi: 41 800 zł. Wnioski są przyjmowanie za pośrednictwem generatora wniosków dostępnego pod adresem: http://system.dzialajlokalnie.pl/. Wnioski można składać od 15 maja do 15 czerwca br. do godziny 23:59.

Jeśli potrzebujesz pomocy, konsultacji w wypełnieniu wniosku - skontaktuj się z nami: tel. 790 883 398, e-mail: sd_razem@poczta.onet.pl.

Realizacja programu grantowego Działaj Lokalnie IX  jest możliwa dzięki wsparciu finansowemu: Gminy Dobroń, Gminy Zelów, FRGZ, CTP, za co składamy serdecznie podziękowania.

Zapraszamy do udziału w Programie!


Do pobrania:
Regulamin

 

Licznik odwiedzin

DziśDziś106
WczorajWczoraj155
W tygodniuW tygodniu106
W miesiącuW miesiącu588
ŁącznieŁącznie1249916