Finał PLANSZOMANII

Ostatni etap PLANSZOMANII już za nami. 10 grudnia 2019 roku w godzinach popołudniowych najstarsi uczniowie naszej szkoły zasiedli do ulubionych gier planszowych. „Scrabble” i „Statki” królowały na wszystkich świetlicowych stolikach. Rozpoczęła się rywalizacja. Trzecie spotkanie uczestników turnieju „Planszomania - rozwijamy pasje” realizowanego w ramach projektu „Działaj lokalnie” dostarczyło niezapomnianych emocji. Zacięta walka zawodników pozwoliła po trzech godzinach zmagań wyłonić zwycięzców. I miejsce zajęła Wiktoria Wilczek z klasy VIIIa, II miejsce wywalczył Nikodem Gral, kolejne – Krzysztof Pietruszewski, Adrian Gołuch i Anna Rogut. Wszyscy laureaci rozgrywek otrzymali nagrody. Miłym urozmaiceniem turnieju był słodki poczęstunek przygotowany przez organizatorów.

Czytaj więcej...

Druga odsłona "Planszomani"

Gry nie tylko bawią, ale także rozwijają wyobraźnię, uczą przewidywania i podejmowania decyzji, rozwijają umiejętności społeczne oraz interpersonalne. Dlatego 18 października w naszej szkole odbyło się kolejne już spotkanie "planszomaniaków" , tym razem uczniów klas piątych i szóstych. Miłośnicy gier umysłowych i rozrywki intelektualnej mogli sprawdzić się w grze w warcaby i pchełki.

Czytaj więcej...

16 października w SP nr 2 w Zelowie odbył się pierwszy turniej gier planszowych, realizowany w ramach projektu ,,Planszomania – rozwijamy pasje’’. Uczestniczyli w nim uczniowie klas trzecich i czwartych, którzy rywalizowali między sobą grając w Chińczyka i Domino. Konkurencje przebiegały bez zakłóceń dzięki pomocy wolontariuszy, którzy czuwali nad prawidłowym przebiegiem gier. Jednak wszystko co dobre, szybko się kończy i musieliśmy wyłonić zwycięzców. Mistrzynią tych rozgrywek została uczennica klasy IIIb – Adrianna Sikora. Drugie miejsce należało również do uczniów tej klasy: Jakuba Kłycha, Alana Siemieniec i Seweryna Zaręby. Bartosz Majewski, uczeń  klasy IV zajął  III miejsce.

Czytaj więcej...

 

Listopad 2020
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Licznik odwiedzin

DziśDziś410
WczorajWczoraj532
W tygodniuW tygodniu410
W miesiącuW miesiącu10284
ŁącznieŁącznie905401
  
Strona została dofinansowana ze środków Programu "Działaj Lokalnie VIII" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności
realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.